Pro studenty a absolventy


„Znalosti moderní technologie ze školy mohou absolventi rovnou aplikovat
při vývoji toho, co se zrovna aktuálně dělá.”

Michal, Programmer
Michal
Programmer


Vítáme šikovné studenty a absolventy elektrotechnických oborů, kteří mají inovativní nápady a chtějí je s námi realizovat. ComAp vám dává příležitost pracovat už při studiu a díky tomu velmi rychle převést teoretické poznatky do praxe. Osobní mentor, kolegové a další odborníci vám pomohou začít budovat kariéru a rozvíjet se tím správným směrem.

U nás máte neomezené možnosti seberealizace, tak se pojďte podílet na vývoji produktů, které patří mezi světovou špičku na trhu.

VÝHODY PRO STUDENTY A ABSOLVENTY:

 • Možnost pracovat i na částečný úvazek
 • Flexibilní pracovní doba
 • Možnost domluvy práce z domova
 • Profesní a osobní rozvoj
 • Asistence při psaní bakalářských a diplomových prací
 • Stáže v zahraničí
 • Přátelské mezinárodní prostředí
   

NABÍDKA PRO VYSOKÉ ŠKOLY:

 • Exkurze
 • Kariérní poradenství pro studenty

 

SEZNAM POZIC PRO STUDENTY A ABSOLVENTY:


 

 

 

 

 

STÁŽE V ZAHRANIČÍ


Jan Tušek


Krátce po mém nástupu do ComApu v roce 2010 se objevila nabídka roční stáže v Austrálii. Přihlásil jsem se, uspěl a následně se přesunul do Perthu, kde jsem působil jako Technical Support Engineer. Následovala další stáž, tentokrát v australském Adelaide na pozici Commissioning Engineer. Procestoval jsem velkou část australského venkova, měl jsem šanci poznat několik těžebních oblastí a osobně se setkat s našimi zákazníky.
Nejzajímavějším zážitkem pro mě byly ale bezesporu projekty na Polynéských ostrovech jako například zprovoznění elektráren na ostrově Atiu a obřích dieselových elektráren na ostrovech Bora Bora a Rarotonga.
V Austrálii jsem strávil celkem 2 roky, další půlrok potom na zmíněných ostrovech. To vše pro mě bylo úžasným dobrodružstvím, které skončilo mým přestěhováním do Austrálie, kde působím jako Complex Systems Engineer.

ComAp je jednou z mála společností, které nabízí příležitost k tak širokému profesnímu růstu v rámci celého světa!
 

Pro studenty a absolventy

 

 

Lukáš Vajnar

V ComApu jsem od léta 2012 a po roce stráveném na oddělení technické podpory jsem měl díky znalosti německého jazyka možnost doplnit nový tým na naší vznikající pobočce v Německu. Jako Technical Support Engineer jsem zde působil rok a mezitím jsem zaučil nového, místního technika, což byl v rámci „local presence” náš cíl. Nabyté zkušenosti využívám nyní v Dubaji, kde pomáhám také s technickou podporou.

Důvěru, kterou jsem od ComApu dostal, cítím jako závazek a zároveň jako velkou příležitost se neustále učit novým věcem a posouvat se tím. Cítím, že pro ComAp jsou nejdůležitější lidé a jejich rozvoj má jako velkou prioritu. Zahraniční zkušenosti, které díky ComApu získávám, jsou dnes velmi ceněné každým zaměstnavatelem. Ne každý je ale svým zaměstnancům poskytne. V tomto ohledu je ComAp výjimkou. Rok strávený na pobočce v Düssledorfu, zprovozňování záložního zdroje nemocnice v Japonsku nebo např. ovládání zdroje elektrické energie na soukromé jachtě ve Spojených Arabských Emirátech jsou pro mě jako mladého technika velmi cenné zkušenosti.
 


Pro studenty a absolventy

 

ComAp's Facebook Page
ComAp's YouTube Page
ComAp's LinkedIn Page
English
Zaměstnavatel
roku 2013
All rights reserved by ComAp © 2014
Legal & commercial notices